Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pokemon...

2 participanți

In jos

Pokemon... Empty Pokemon...

Mesaj Scris de mely Dum Feb 24, 2013 4:01 am

Pokemon... Images16Titluri: Pocket Monsters, Pokémon - Johto League Champions, Pokémon - Master Quest, Pokémon - The Johto Journey, Indigo League, Pokemon Advanced Generation, Pokemon Diamond & Pearl, Pokemon Best Wishes!

Producere: TV Tokyo, Oriental Light and Magic, Viz Media, 4Kids Entertainment, TV Tokyo Music

Gen: Adventure, Comedy, Shounen

Rezumat: Povestea se invarte in jurul lui Ash (Satoshi) si aventurile sale pentru a deveni un Pokemon Master. Mai mult nu cred ca am ce sa va zic. Toata lumea are o idee vaga despre ce este pokemon


Parerea mea: Este una dintre cele mai mari francize din lume. Putini cred ca sunt cei ce nu au o idee despre pokemon. Referindu-ne special la anime insa, este o serie deosebina ce continua inca dupa 15 ani. Partial din pricina jocurilor, partial sustinandu-le, este unul dintre animeurile ce a trecut in faima internationala fara sa i se considere originea prea mult. Dar este totusi un anime asa ca isi are locul aici
mely
mely
ƒση∂αтσαяєα ƒσяυмυℓυι
ƒση∂αтσαяєα ƒσяυмυℓυι

Warn Warn : Pokemon... Respec11
Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 54
Data nasterii : 18/10/1996
Data de inscriere Data de inscriere : 17/02/2013
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
Comentarii Comentarii : Traieste-ti viata la maxim :x

https://naruzup.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pokemon... Empty Re: Pokemon...

Mesaj Scris de Tea♥ Sam Mar 02, 2013 12:47 am

Candva il dadea mereu la televizor.Acum nu mai e pe nicaieri.Nu am vazut toate episoadele,dar poate le voi viziona in viitor.
Tea♥
Tea♥

Warn Warn : Pokemon... Respec11
Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 6
Data nasterii : 10/06/1997
Data de inscriere Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Comentarii Comentarii : Nu-ti stinge visele odata cu lumina.

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum